Záruka a servis vozidel

Záruka vozidel

 Všechny námi nabízené vozy mají 100% záruku původu!

U všech námi prodávaných vozů poskytujeme záruku na původ vozu! To znamená, že nemusíte mít žádné obavy z koupě špatného vozu, nebo vozu, který by vám v budoucnu mohl někdo zabavit. Všechna nabízená auta jsou prověřena po právní stránce, žádné nepochází z trestné činnosti a nevázne na žádném ani zástavní právo jiného subjektu.

Všechny nové vozy zakoupené v kterékoliv členské zemi Evropské Unie mají platnou tovární záruku výrobce, která se dá kdykoliv v záruční době uplatňovat v jakémkoliv autorizovaném servisním středisku dané značky v celé EU, tudíž i v České Republice.

Může se vyjímečně stát, že se setkáte s neoochtným jednáním u některého ze servisů u nás, bohužel je to ještě přežitek z dob bývalých. Ale nemějte obavy, v takovémto případě nás kontaktujte, rádi vám pomůžeme a vše vyřešíme za vás!

Nechcete mít starost s užíváním vozu a nečekané výdaje?

 

Všem našim zákazníkům nabízíme možnost zakoupení tzv.prodloužené záruky!

Tuto záruku zaštiťuje v tomto oboru největší Evropská pojišťovna QBE. Při koupi nového či předváděcího vozu se dá tato záruka prodloužit až o další 3 roky po skončení záruky výrobce a plní stejnou funkci jako plná tovární záruka! Při koupi ojetého vozu je možné prodlouženou záruku sjednat také za velmi výhodných podmínek.

 

Created by Scrap

© GROPPL s.r.o., Pšeník 376/11, Štýřice, 639 00 Brno, IC: 26300583, KS-Brno, C 42633 vedená u Krajského soudu v Brně

Údaje obsažené v této kartě vozu mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

TOPlist