Dovoz automobilů na zakázku, dovoz aut na objednávku, ojete vozy se zarukou

Dovoz Automobilů na objednávku za bezkonkurenčních podmínek

 Záruka u námi dovezených automobilů na zakázku i prodaných skladových vozů
 

Na všech vozech kontrolujeme: stav karoserie a tloušťku laku (jestli byla havarovaná nebo opravovaná), stav paměti závad řídících jednotek, stav ujetých kilometrů, servisní historii, celkové záznamy dostupných databází dle čísla karoserie VIN  a celkový technický stav vozidla! Všechny vozy jsou tedy zkontrolované po právní i technické stránce a máte tedy jistotu, že vaše investice do nového vozu bude jediná a dobrá!

Všechny námi nabízené vozy prochází naším specializovaným servisem servisprobmw.cz , je u nich podrobně kontrolován technický stav motoru, převodovky, podvozku i karoserie. Dále ke všem vozům nabízíme až 3 letou záruku na technický stav krytou společnostmi DEFEND INSURANCE a QBE INSURANCE.

Pokud vás nezaujal žádný vůz z naší aktuální nabídky a máte konkrétní představu o svém novém voze, můžete nám nezávazně ODESLAT POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ ONLINE a my vám obratem pošleme nabídku nejlepších vozů které máme k dispozici v rámci celé EU! Prosíme vyplňte co nejpodrobněji vaše konkrétní požadavky na vozidlo - tj. požadovanou výbavu, preferované barvy, požadovaný stav ujetých km a vše na co si vzpomenete - naše nabídka potom bude o to lépe zpracovaná a měla by vám být co nejvíce přizpůsobena na míru.
 

JASNÁ A TRANSPARENTNÍ CENA ZA DOVOZ AUTOMOBILU NA ZAKÁZKU A ČISTÁ PRAVIDLA!

 • Vždy vidíte fotografie, přesný popis i cenu vozu v zahraničí (nic netajíme)
 • Když si vyberete tak při objenání stačí uhradit zálohu ve výši 10-15% z ceny vozu (dle typu a ceny), zbytek kupní ceny uhradíme za vás a vy ji doplatíte až při převzetí vozu
 • Doplatek je možno hradit hotově, převodem, nebo formou financování úvěrem či leasingem - který vám velmi výhodně zprostředkujeme
 • Pokud zjistíme před koupí vozu při kontrole nějaké nesrovnalosti ihned vás kontaktujeme a případně vůz nekoupíme a hledáme další.
 • Za tuto kompletní službu včetně přihlášení vozu na český technický průkaz, novou STK a Emise si účtujeme stále stejnou provizi ve výši 20.000,-Kč!

VYBERTE SI SVŮJ NOVÝ AUTOMOBIL ZE ŠIROKÉ NABÍDKY VŠECH EVROPSKÝCH TRHŮ Z POHODLÍ DOMOVA

 Výhody dovozu na objednávku:

Ojeté vozy ze států západní části EU jsou ve větší míře v lepším stavu než vozy ježděné u nás! Příčinou je špatná kvalita českých silnic a většinou i pravidelná péče a autorizovaný servis.

Jste 1.majitel v ČR a máte za velmi výhodnou cenu ojetý vůz v perfektním technickém stavu na který se vždy můžete spolehnout.

VYUŽIJTE PROFESIONÁLNÍ SLUŽBY, UŠETŘETE SVŮJ ČAS A PENÍZE, BUDETE SPOKOJENÍ

 

 

 • Váš starý automobil od vás vykoupíme na protiúčet a domů jedete novým:
 • při prodeji Vašeho vozu formou protiúčtu budete finančně zvýhodněni
 • přebíráme za vás veškeré záruky za váš vůz
 • bez starostí prodáte svůj starý vůz a rovnou odjedete novým vozem
 • vyhnete se všem možným problémům spojených s prodejem vašeho vozu
 • možnost pořízení nového vozu za nejvýhodnější splátky a levné pojištění
 • obdržíte od nás slevu 20% na servis vašeho vozu
 • pro více informací volejte na tel.: +420 605 298 268
 • odeslat nabídku na výkup vozidla Nabídka auta na výkup 
Created by Scrap

© GROPPL s.r.o., Pšeník 376/11, Štýřice, 639 00 Brno, IC: 26300583, KS-Brno, C 42633 vedená u Krajského soudu v Brně

Údaje obsažené v této kartě vozu mají informativní charakter. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

TOPlist